У Порошенка готові до очної ставки з одіозним суддею Чернушенком

У Порошенка готові до очної ставки з одіозним суддею Чернушенком

Філатов хоче очної ставки з одіозним суддею

Обвинувачення екс-керівника столичного апеляційного суду в АП категорично спростовують.

В Адміністрації президента відкидають усі звинувачення судді-втікача Антона Чернушенка, котрого розшукують за корупційні дії. Напередодні одіозний служитель Феміди через відеозвернення в мережі інтернет висунув претензії українській владі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заступник голови АП Олексій Філатов відкинув їх. І навіть заявив про про готовність до очної ставки з обвинувачем.

У суддівських одкровеннях Філатов бачить руку Москви, оскільки, за його інформацією, Чернушенко переховується саме в Росії.

"Про вигаданий тиск на себе Чернушенко згадав лише тоді, коли в нього був проведений обшук, вилучені докази. При цьому, судя, по закону, зобов'язаний негайно повідомити про будь-яке втручання в його діяльність, а не тоді, коли його спіймали на гарячому і він хоче представити себе жертвою репресій", - заявив представник АП.

Як уже повідомлялося, зниклий суддя Чернушенко звинуватив Порошенка у тиску на Апеляційний суд. При цьому працівник Феміди заявив, що перебуває в Україні.

19 червня ГПУ та СБУ обшукали кабінет голови Апеляційного суду Чернушенка. У його кабінеті знайшли 25 тисяч гривень, 6,5 тис. доларів, ключі від п'яти дорогих автівок, талони на 14,5 тисяч тонн пального та SMS-ки із вказівками щодо винесення рішень у різних справах. Також обшукали будинок судді. Його підозрюють у втручанні в автоматизовану систему документообігу та хабарництві. ГПУ каже, що знає місцезнаходження судді, але не має достатніх доказів для його арешту.

Олексій Філатов готовий до очної ставки з Чернушенком

Олексій Філатов готовий до очної ставки з Чернушенком

Повʼязані теми:

Наступна публікація