Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Порошенка не обговорювали майбутнє Яценюка у разі його відставки

Про це заявив голова АП Борис Ложкін.

Голова Адміністрації президента Борис Ложкін заявив, що на сьогоднішній день обговорень щодо майбутнього Арсенія Яценюка у разі його добровільної відставки не було.

Серед можливих опцій для Яценюка називалися Нацбанк і Конституційний суд, однак, за словами Ложкіна, він не знає нічого конкретного, що зацікавило б чинного прем'єр-міністра.

"Обговорень щодо майбутнього Арсенія Яценюка не було. Його на даний момент часу, як я розумію, цікавить програма майбутнього уряду, коаліційна угода, хто буде прем'єр-міністром і який склад Кабінету", - розповів голова АП, додавши: "По його (Яценюка - ред.) політичному майбутньому немає ясності. Думаю, воно буде досить тривалим",  повідомляє LB.ua.

"Політичні гарантії Яценюку можна давати тоді, коли буде зрозуміла вся конфігурація майбутньої системи влади. На сьогоднішній день вона незрозуміла", - додав Ложкін.

Як повідомлялося, в четвер фракція БПП запропонувала кандидатуру спікера парламенту Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра. Політик заявив, що презентуватиме свою програму діяльності Кабміну в п'ятницю.

Нагадаємо, останні тижні йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Міністр фінансів Наталя Яресько також висунула свою кандидатуру на посаду глави Кабміну. Вона заявила, що має намір зібрати уряд технократів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції