У Порошенка підбили підсумки першої зустрічі з Волкером

На Банковій задоволені тим, як спецпредставник США взявся до справи.

Президент України Петро Порошенко провів плідну зустріч зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером. Ця розмова має надати новий імпульс для виконання "мінських домовленостей", вважає заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

"Ми окреслили наші спільні кроки, щоб надати новий імпульс "мінському процесу". Звичайно ми говорили і про стратегію. Президент також мав коротку зустріч з Волкером, щоб заохотити його більш активно долучатися до мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Мені імпонує його абсолютна практичність, прагматичність і прагнення досягти конкретного результату", – підкреслив представник АП.

Також Єлісєєв також розповів, що призначення Волкера на посаду лобіювали, зокрема, учасники "нормандського формату". "Це довгоочікуване рішення, яке лобіювала і українська сторона в координації з партнерами по "нормандському формату", – уточнив представник Банкової.

Як уже повідомлялося, 11 липня уповноважений США щодо мирного врегулювання на Донбасі Курт Волкер зустрівся з депутатами Верховної Ради і представниками Києва в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську.

ВідеоДержсекретар США прокоментував результати візиту до Києва

Залиште свій коментар