У Порошенка пообіцяли покарати Трубу і Портнова за "провокацію" з підозрою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокати вважають, що ініціативою ДБР "підставила" генерального прокурора.

Підозра попередньому президенту Петру Порошенку від Державного бюро розслідувань є провокацією очільника ДБР Романа Труби та посадовця часів Януковича Андрія Портнова проти генерального прокурора Руслана Рябошапки. Так вважає адвокат Порошенка Ігор Головань, повідомляє Громадське.

"На мою думку, це великою мірою провокація, яку Портнов і Труба зараз організовують проти генпрокурора, оскільки, наскільки ми розуміємо і бачимо навіть з коментарів сьогоднішніх генпрокурора, він серйозно сприймати творчість Портнова і Труби не готовий", - зауважив юрист. На його думку, Труба і Портнов поширили інформацію у ЗМІ, але "не дали ніякого фактажу". "Це поведінка людей, які вже зовсім збанкрутіли, я маю на увазі Трубу і його підлеглих у ДБР, і абсолютно вже розгублені", - заявив Головань.

Він також запевнив, що захист Порошенка не залишить цього без відповіді та притягне до відповідальності "провокаторів". Зокрема Головань пояснив, що адвокати подали клопотання про закриття справи, і суд 15 листопада зобов’язав ДБР розглянути його. "Відповідно, я думаю, ще одним елементом, чому вони так поспішали – вони вирішили позбавитися цих матеріалів і не давати відповідь по суті тих документів, які ми представили в ДБР", - пояснив юрист.

Як повідомлялося, Державне бюро розслідувань направило до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру експрезиденту України Петру Порошенку у справі про можливий неправомірний вплив на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року. В Генпрокуратурі пообіцяли вивчити цей документ. Сам Порошенко через цю інформацію перервав свою поїздку в Туреччину та повернувся в Україну. Його пресслужба назвала останні події виконанням російського замовлення.

Відео Порошенка підозрюють у втручанні в роботу Вищої ради правосуддя

Державне бюро розслідувань направило до Генпрокуратури проєкт повідомлення про підозру п'ятому президентові України. Суть підозри слідчі ДБР виклали ще зранку на своєму офіційному сайті. Отже, колишнього голову держави підозрюють у втручанні в роботу Вищої ради правосуддя. Точніше впливу на результати конкурсу із відбору кандидатів до Вищої ради правосуддя весною цього року.  

Порошенка підозрюють у втручанні в роботу Вищої ради правосуддя

Залиште свій коментар

Вибір редакції