У Порошенка пояснили, чому він підписав держбюджет зі скандальною поправкою

Президент розумів всі недоліки бюджету-2016.

Президент України Петро Порошенко підписав держбюджет-2016 зі скандальною поправкою, яка загрожує введенню безвізового режиму з ЄС, тому що від бюджету залежить зміцнення обороноздатності держави, виплата зарплат, пенсій, а також виконання зобов'язань України перед Міжнародним валютним фондом.

При цьому Порошенко розумів всі "недоліки" бюджету, йдеться у повідомленні прес-служби президента, передає Інтерфакс-Україна.

Разом з тим глава держави виступає за якнайшвидше введення ефективної перевірки декларацій державних службовців, відстрочку якої передбачає поправка до держбюджету.

"Якнайшвидше введення ефективної перевірки декларацій держслужбовців, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів є однією з ключових складових політики президента України у сфері боротьби з корупцією і важливою умовою візової лібералізації для забезпечення якої глава держави докладає значні зусилля", - говориться в коментарі.

Нагдаємо, ініціатором поправки фінального тексту закону про держбюджет, яка стосується відтермінування декларування всіх активів в електронному вигляді і загрожує запровадженню безвізового режиму, є позафракційний депутат Володимир Мисик.

Раніше міністр юстиції України Павло Петренко запевнив, що в проекті бюджету, поданому Кабміном, не було пунктів про відтермінування декларування всіх активів в електронному вигляді. За словами міністра, уряд якомога швидше подасть у парламент поправки в Закон про бюджет, які скасують цей пункт. Крім того, Кабмін вимагає розслідування інциденту.

Також за словами голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, у парламенті вже зареєстрували законопроект про скасування скандальної поправки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: