У Порошенка прокоментували призначення Гризлова переговорником у Мінську

Українська сторона на переговорах буде твердо відстоювати національні інтереси.

Кого б не призначив президент РФ Володимир Путін представником Росії на переговорах у Мінську, позиція України буде незмінною.

У цьому запевнила представник президента України щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, коментуючи призначення Бориса Гризлова.

"В Мінську Украіну ніхто не здає, навпаки, маємо чіткі і жорсткі директиви: відстоювати національні інтереси, захищати українців. І кого б не призначив Путін, наша позиція буде незмінною: Росія має виконувати мінські домовленості і піти геть з України!", - написала вона у Facebook.

Ірина Геращенко також згадала, як у 2008 році тодішній спікер Держдуми РФ Гризлов під час зустрічі з українською парламентською делегацією "скрежетав зубами", реагуючи на намір України інтегруватися в НАТО.

"Спікер Гризлов зустрічається з нами і раптом починає гуляти желваками і скрежетати зубами, завляє: "Интеграцию Украины к НАТО мы расцениваем как предательство национальных интересов России"... Це я до чого - Росія ніколи не приховувала свого ставлення до Украіни як до васала, і на жаль, п'ята колона в украінському політикуму, що тому сприяла, була надзвичайно потужною", - написала Геращенко.

Але зараз, за її словами, українська сторона у Мінську має тверду позицію відстоювати національні інтереси.

Нагадаємо, 26 грудня президент РФ Володимир Путіна здійснив політичну рокіровку та призначив екс-спікера Держдуми Бориса Гризлова повноважним представником РФ в контактній групі по Україні. 

 

Путін призначив екс- спікера Держдуми РФ Гризлова представником в Тристоронній контактній групі в Мінську . Чомусь відр...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 26 грудня 2015 р.

Росію на переговорах представлятиме Борис Гризлов

Колишнього спікера державної думи називають людиною помічника Путіна, Владислава Суркова. Він має очолити делегацію, якою досі керував посол із особливих доручень Азамат Кульмухаметов. Зараз Гризлов лишився поза публічною політикою, він очолює раду Єдиної Росії і бере участь у роботі російської Ради безпеки. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: