У Порошенка прокоментували призначення Гризлова переговорником у Мінську

Українська сторона на переговорах буде твердо відстоювати національні інтереси.

Кого б не призначив президент РФ Володимир Путін представником Росії на переговорах у Мінську, позиція України буде незмінною.

У цьому запевнила представник президента України щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, коментуючи призначення Бориса Гризлова.

"В Мінську Украіну ніхто не здає, навпаки, маємо чіткі і жорсткі директиви: відстоювати національні інтереси, захищати українців. І кого б не призначив Путін, наша позиція буде незмінною: Росія має виконувати мінські домовленості і піти геть з України!", - написала вона у Facebook.

Ірина Геращенко також згадала, як у 2008 році тодішній спікер Держдуми РФ Гризлов під час зустрічі з українською парламентською делегацією "скрежетав зубами", реагуючи на намір України інтегруватися в НАТО.

"Спікер Гризлов зустрічається з нами і раптом починає гуляти желваками і скрежетати зубами, завляє: "Интеграцию Украины к НАТО мы расцениваем как предательство национальных интересов России"... Це я до чого - Росія ніколи не приховувала свого ставлення до Украіни як до васала, і на жаль, п'ята колона в украінському політикуму, що тому сприяла, була надзвичайно потужною", - написала Геращенко.

Але зараз, за її словами, українська сторона у Мінську має тверду позицію відстоювати національні інтереси.

Нагадаємо, 26 грудня президент РФ Володимир Путіна здійснив політичну рокіровку та призначив екс-спікера Держдуми Бориса Гризлова повноважним представником РФ в контактній групі по Україні. 

 

Путін призначив екс- спікера Держдуми РФ Гризлова представником в Тристоронній контактній групі в Мінську . Чомусь відр...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 26 грудня 2015 р.

ВідеоРосію на переговорах представлятиме Борис Гризлов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: