У Порошенка розповіли про сміливі очікування від саміту Євросоюзу

На континенті мусять нарешті ратифікувати асоціацію і надати Україні безвіз.

На саміті ЄС, що відбудеться за три тижні, буде поставлено питання про прискорення ратифікації Нідерландами угоди про асоціації з Україною. Про це розповів заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він наголосив на словах президента Європейської ради Дональда Туска, що ЄС працює з урядом Нідерландів над пошуком рішення. Також Єлісєєв зазначив, що Європа не висловила жодного зауваження до України стосовно умов для надання безвізового режиму. "Європейський союз відчуває, що безвіз нам треба надати і вирішення цього питання вже неминуче. Це питання вже здатності ЄС виконувати свої обіцянки", - заявив Єлісєєв.

Як уже повідомлялося, 9 листопада парламент Нідерландів погодився надати уряду додатковий час на пошук рішення щодо ситуації із ратифікацією Угоди про асоціацію Україна ЄС, яка виникла у зв'язку із негативним голосуванням на референдумі у квітні.

На саміті ЄС говоритимуть про прискорення ратифікації асоціації з Україною Нідерландами

Про це розповів заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв, підсумовуючи результати участі України в саміті Україна-ЄС. За словами Президента Європейської ради Дональда Туска, ЄС працює з урядом Нідерландів над пошуком рішення щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Також Єлісєєв зазначив, що Європа не висловила жодного зауваження до України стосовно умов для надання Україні безвізового режиму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: