Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Порошенка сподіваються, що Трамп подовжить санкції США проти Росії

За словами Єлісєєва, до американських Конгресу та Сенату, які приймають рішення щодо санкцій, обрані прихильники України.

В Адміністрації президента України сподіваються, що США подовжать санкції проти Росії за президентства Дональда Трампа.

Про це заявив заступник глави АП Костянтин Єлісєєв в ефірі телеканалу "Україна".

"Щоб прийняти таке радикальне рішення (щодо можливості зняття санкцій проти РФ – прим.ред.), це рішення не самого президента, але й рішення парламенту: Конгресу та Сенату. Навіть за результатами сьогоднішніх виборів до Конгресу та Сенату обрані всі прихильники України як з боку республіканців, так і з боку демократів. Тому ми сподіваємося, що такі рішення не будуть мати місце, що санкції будуть подовжені", - наголосив він.

Також, за словами Єлісєєва, посол США в Україні Марі Йованович запевнила його, що політика щодо санкцій проти РФ залишається незмінною.

"Я хотів би зазначити, що США будують свою політику, виходячи з принципів поваги до територіальної цілісності, суверенітету, виходячи з підтримки свободи, незалежності і демократії", - зазначив заступник глави АП.

Нагадаємо, 15 вересня Рада Європейського союзу продовжила дію персональних санкцій проти представників РФ. Зокрема, до 15 березня 2017 року під санкціями перебуватимуть 146 осіб та 37 російських компаній, яких у ЄС вважають безпосередньо винними у порушенні суверенітету України та її незалежності.

Cанкції почали свою дію у березні 2014 року. Наразі проти Росії, у відповідь на кризу в Україні, діє низка санкцій. Зокрема, економічні санкції, які направлені на конкретні сектори російської економіки, та запобіжні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя.

Також, Європейський союз додав до санкціонного списку депутатів Держдуми РФ, обраних в окупованому Криму. Про відповідне рішення Ради ЄС повідомляють в Офіційному журналі ЄС, де було опубліковано текст рішення. З огляду на організацію Російською Федерацією виборів до Держдуми у незаконно анексованому Криму і Севастополі Рада вважає, що шість осіб мають бути додані до переліку осіб і компаній, щодо яких діють обмежувальні заходи.

Верховна Рада України ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій щодо проведення виборів до Держдуми РФ на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Вибори до Держдуми РФ відбулися 18 вересня.  За результатами виборів до Держдуми потрапили ті ж самі чотири партії, що були й раніше. Пропрезидентська партія "Єдина Росія" набрала 37,7% , далі йде "КПРФ" Геннадія Зюганова - 13,93 та "ЛДПР" Володимира Жириновського - 13,11, долає 5% прохідний бар'єр "Справедлива Росія" Сергія Миронова - 6,55%. 

20 вересня, під час засідання Верховної Ради народні депутати підтримали постанову про невизнання легітимності виборів до Держдуми Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції