Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Порошенка заявили, що Зеленський хоче здавати аналізи у клініці свого прихильника

Кандидати не дійшли згоди щодо місця здачі аналізів.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський уникає об’єктивного медичного обстеження, заявили у штабі чинного президента Петра Порошенка.

У його штабі кажуть, що не мають довіри до достовірності аналізів. Причина - Зеленський хоче здавати аналізи у клініці свого прихильника Андрія Пальчевського.

"Сенс же медичної експертизи полягає в її об’єктивності, неупередженості та довірі з боку суспільства. Саме такого обстеження із незрозумілих нам причин і уникає кандидат Зеленський", - стверджують у Порошенка.

Як повідомлялося раніше, Порошенко погодився перед дебатами пройти медичне обстеження разом із Володимиром Зеленським. Запросив його у медпункт на "Олімпійський". Зеленський не підтримав пропозицію Порошенка і запросив його здати аналізи у клініці "Євролаб". 

Нагадаємо, увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Крім того, у відеозверненні він заявив, що кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента Володимиром Зеленським.

ВідеоЯкий вплив президентські дебати мають на виборців і чи здатні змінити хід кампанії - приклади з історії

Дебати головних претендентів на президентську булаву в Україні наразі відбувалися двічі: у 1994 році між Леонідом Кравчуком та Леонідом Кучмою, та через 10 років між Віктором Ющенком та Віктором Януковичем. Частіше кандидати все ж таки знаходили приводи не вести дискусію віч-на-віч.  

Який вплив президентські дебати мають на виборців і чи здатні змінити хід кампанії - приклади з історії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції