У Порошенка заявили, що Зеленський відмовився від дебатів 14 квітня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щодо 19 квітня чіткої відповіді поки немає.

Голова фракції БПП у парламенті Артур Герасимов заявив, що команда кандидата у президенти Володимира Зеленського не підтвердила його участь у запропонованих Порошенком дебатах 14 квітня.

Про це він повідомив у кулуарах парламенту 11 квітня.

"Петро Порошенко візьме участь у дебатах на НСК "Олімпійський" 14 квітня о 14:14. На жаль, сьогодні ми почули від команди Володимира Зеленського, що він не готовий, або не хоче брати участь у дебатах", - заявив Герасимов.

Він також зазначив, що стосовно офіційних дебатів 19 квітня конкретної відповіді про участь Зеленського від його команди вони ще не отримали.

Окрім цього, Герасимов наголосив, що Порошенко прийде 19 квітня на офіційні дебати у студію "Суспільного".

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції