У правлячій партії Польщі не уявляють своєї держави без Львова

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У правлячій партії Польщі не уявляють своєї держави без Львова

Жарин: Без Львова, міста, яке завжди було вірне Польщі, немає польського народу / Фото: prawy.pl

За словами сенатора "ПіС", влада має зробити своїм головним завданням опіку над польською спадщиною на Галичині.

Новообраний сенатор від консервативної президентської партії Польщі "Право і справедливість" та відомий польський історик Ян Жарин заявив, що польська влада має зробити своїм головним завданням опіку над польською спадщиною за кордоном, у тому числі на Галичині.

Про це він заявив інтерв'ю виданню Prawy, пише Європейська правда.

"Без Львова, міста, яке завжди було вірне Польщі, немає польського народу. На сьогодні це очевидно, хоча сучасні польські політики намагаються не згадувати про це", – стверджує політик ПіС.

"Особисто я є прихильником концепції Міжмор'я по лінії "Балтика-Чорне море-Адріатика", але якщо ми (поляки) шукаємо собі сильних союзників, то маємо звертати увагу на ті країни, які готові миритися з історичною правдою, а не прагнути стерти Другу Річ Посполиту з нашого серця", – підкреслив Жарин.

Зазначимо, що консервативна партія президента Польщі Анджея Дуди "Право і справедливість" здобула перемогу на виборах у сейм і теперь може формувати уряд країни.

Нагадаємо, що польський євродепутат оголосив Україну ворогом Польщі.  Лідер польської партії "Конгрес нових правих" Януш Корвін-Мікке вважає, що Україна і Німеччина мають територіальні претензії до Польщі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація