Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У президента моя заява про відставку буде завжди на столі", - Аваков про своє можливе звільнення

Офіційного підтвердження звільнення немає.

Увечері 11 вересня в кількох Telegram-каналах з посиланням на власні джерела з'явилася інформація про можливу відставку перепризначеного міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"У цього президента моя заява про відставку буде завжди на столі", - так Аваков прокоментував інформацію про своє можливе звільнення виданню theБабель.

Нагадаємо, більше місяця тому, 1 серпня, ввечері з'явилася інформація про відставку керівника Офісу президента Андрія Богдана. Джерело навіть надало ЗМІ сфотографовану частину заяви. На ній не було ані дати, ані підпису. В Офісі президента цю інформацію дового не коментували. Згодом президент Володимир Зеленський підтвердив, що керівник його Офісу Андрій Богдан справді написав заяву про відставку. Глава держави також розповів, що його команда домовилася від самого початку написати заяви про звільнення.

Відео Проти ночі члени нового уряду пішки перемістилися зі стін ВР до будинку уряду

Це сталося після того, як президент Зеленський закликав не тримати уряд у парламенті, а відпустити працювати. Міністри оперативно, у супроводі охорони, попрямували до будівлі навпроти парламенту. Уряд двічі перечекав червоне світло на своєму шляху.  

Проти ночі члени нового уряду пішки перемістилися зі стін ВР до будинку уряду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції