Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У президії Ради помітили озброєну людину. Стефанчук доручив Регламентному комітету з’ясувати ситуацію

Нині невідомо, чий охоронець потрапив на фото.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук доручив Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту з’ясувати ситуацію щодо перебування озброєної людини в сесійній залі у четвер, 6 лютого.

Про це він заявив під час засідання парламенту.

Перед цим із відповідним проханням звернувся позафракційний народний депутат Сергій Рудик. Він розповів, що на сторінці народного депутата України від "Європейської солідарності" Максима Саврасова у Facebook розміщено фото, на якому видно, що біля президії перебуває охорона "зі зброєю".

Наразі невідомо, кого саме охороняє чоловік, проте, за словами Саврасова, він вийшов разом із Стефанчуком.

Зазначимо, охоронець перебував у президії під час сутички між депутатами від "Батьківщини" та "Слуги народу". Він не втручався у ситуацію. На фото зброї не видно, проте, ймовірно, вона є під одягом.

В зале ВР охранники с оружием

Опубликовано Максимом Саврасовым Четверг, 6 февраля 2020 г.

Нагадаємо, Верховна Рада 6 лютого почала розгляд у другому читанні суперечливого законопроєкту про ринок землі, який спричинив низку сварок, штовханину та блокування президії парламенту.

Після низки сутичок та кількох перерв депутати дійшли згоди продовжити засідання до 19:30 та все ж таки взялися за розгляд законопроєкту про ринок землі у другому читанні.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вишпетив народних депутатів через неприпустиму поведінку у парламенті. Про це він заявив з трибуни парламенту, оскільки депутати "Батьківщини" на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко зайняли місця керівництва ВР.

Відео Як Разумков відчитав депутатів після бійок у Раді

6 лютого у Верховній Раді після низки сутичок та кількох перерв народні депутати взялася за розгляд законопроекту про ринок землі у другому читанні. Голова Ради Дмитро Разумков у своєму виступі за трибуною закликав депутатів дотримуватися домовленостей і Регламенту. За його словами, сьогодні ”багато хто” штовхає депутатів на те, аби в парламенті ”знову була бійка і кров”.

Як Разумков відчитав депутатів після бійок у Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції