У Путіна попросили Денісову допомогти зняти заборону на в'їзд до України "ні в чому не винних" російських чоловіків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Москві вважають, що ця заборона порушує права людини.

Заборона на в'їзд до України громадянам-чоловікам РФ у віці від 16 до 60 років "відверто порушує права людини", заявив голова Ради з прав людини при президенті Росії Михайло Федотов.

За його словами, це рішення української влади позбавляє "мільйони ні в чому не винних людей можливості відвідувати своїх родичів, здійснювати ділові поїздки, їздити на відпочинок, на лікування, на навчання, на хрестини, на поминальні служби".

Федотов вважає, що заборона також обмежує права громадян України, у яких в Росії є родичі, друзі та ділові партнери.

Правозахисник звернувся до українського омбудсмена Людмили Денісової з проханням використати свої повноваження, щоб домогтися перегляду цієї заборони.

Нагадаємо, Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років. В'їзд чоловікам-росіянам буде можливим лише в "гуманітарних випадках, які будуть чітко прописані в інструкції". Скажімо, смерть родичів.

ВідеоУкраїна заборонила в'їзд чоловікам-росіянам віком від 16 до 60 років

Громадян Росії - чоловіків, віком від 16 до 60 років, через український кордон не пускатимуть. Про це заявив голова ДПСУ Петро Цигикал на нараді у Президента. Пояснив це заходами безпеки, які дозволять перешкодити російським військовим чи спецслужбам формувати на території України загони для спецоперацій. 

Україна заборонила в'їзд чоловікам-росіянам віком від 16 до 60 років

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того самого дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

В ніч проти 26 листопада РНБО провела екстрене засідання та запропонувала ввести в Україні воєнний стан у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі.

Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради на понеділок, 26 листопада, о 16:00. Президент Петро Порошенко, своєю чергою, ввів у дію рішення та вніс до Верховної Ради законопроект про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", який згодом затвердили українські депутати.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції