У Путіна прокоментували, кого можуть торкнутися антиукраїнські санкції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Кремлі припускають, що обмеження стосуватимуться економіки, фізичних і юридичних осіб.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков не відкидає, що Росія може відповісти на українські санкції контрзаходами щодо економіки, фізичних і юридичних осіб.

Про це він сказав журналістам, пише ТАСС у вівторок, 23 жовтня.

"Україна ж вживає заходи і щодо економіки, і щодо юридичних осіб, і стосовно фізичних осіб. Тому ні того, ні іншого, ні третього виключати не можна. Указом пропонується уряду розробити відповідний перелік, який буде розроблений", - заявив представник Кремля.

Відповідаючи на запитання про те, чи торкнуться масово відповідні рестрикції всіх українців, які перебувають на території Росії, Пєсков підкреслив, що президент РФ Володимир "Путін неодноразово говорив, що ми не вважаємо своїм візаві з якихось рестрикцій український народ".

"Український народ був і залишається братським народом для Росії, за винятком невдалих представників цього народу, які загрузли в націоналістичних та ультранаціоналістичних настроях", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, Росія введе санкції проти України через "недружні дії" щодо громадян та юридичних осіб Росії. Санкціями передбачено, що уряд створить список фізичних та юридичних осіб, щодо яких запроваджуватимуться економічні заходи, визначить ці заходи, забезпечить впровадження визначених заходів проти осіб зі списку.

ВідеоПутін запровадив економічні санкції проти України

Володимир Путін запровадив економічні санкції проти України. Відповідний указ опублікований на сайті президента. Мовляв, із метою захисту національних інтересів. Рішення Москва прийняла у відповідь на антиросійські санкції, прийняті Києвом. У Кремлі ці дії назвали такими, що протирічать міжнародному праву. 

Путін запровадив економічні санкції проти України

Залиште свій коментар

Вибір редакції