Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Путіна заперечують, що Порошенко намагався поговорити з ним телефоном через захоплення кораблів

Пєсков каже, що "телефонних контактів" не було.

У Кремлі заявили, що між президентом України Петром Порошенком і президентом РФ Володимиром Путіним телефонних контактів не було.

Так речник російського лідера Дмитро Пєсков відповів на слова глави української держави про запит на телефонну розмову після захоплення українських кораблів у Керченській протоці, передає ТАСС.

"Будь-яких телефонних контактів президентів не було", — сказав Пєсков.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що після нападу та захоплення українських кораблів Росією він намагався поговорити з президентом РФ Володимиром Путіним, але не отримав відповіді від російської сторони.

"Вночі я замовив розмову з президентом Росії Путіним, ми не отримали відповіді, і я був змушений звернутися до канцлера Німеччини, щоб вона переговорила з Путіним з метою негайного звільнення українських вояків і українських кораблів", - заявив Порошенко.

ВідеоСША закликали РФ повернути Україні кораблі та затриманих моряків

Російській делегації в ООН не вдалося схилити на свій бік членів Радбезу ООН і переконати, що українські кораблі порушили кордон РФ. Крім України, екстрене засідання скликала також і Росія, заявивши про провокацію. Однак більшістю голосів Радбез ухвалив не розглядати російську ініціативу, а одразу переходити до української. 

США закликали РФ повернути Україні кораблі та затриманих моряків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції