Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді депутати з цигарками жартують із заборони паління

Вже зранку курилки ВР заповнені депутатами та міністрами, які не відмовляють собі у традиції розпочати робочий день із сигарети.

У Верховній раді депутати дружно ігнорують заборону курити у громадських місцях, яку самі ж і ухвалили. Виявилося, що закрити курильні у парламенті просто нікому, бо депутати ще не створили комітету, який має стежити за дисципліною, йдеться в сюжеті ТСН.

Нагадаємо, з набуттям чинності закону про заборону паління у громадських місцях штрафувати обіцяли і саму Раду, і депутатів-порушників. Однак парламентські курилки працюють і досі.

На курилках зранку можна було побачити з цигарками і міністрів, і депутатів. Народні обранці у відповідь на нагадування про заборону лише жартують та заявляють, що палили, палять і палитимуть. Зокрема, нардеп Володимир Бойко запевнив: "Найдемо, де палити. Я курю з 45-го року, ви ще не народились".

Закрити курилки, згідно з забороною, мають у всіх владних будівлях. У Раді також обіцяють, що закон порушуватимуть недовго.

Читайте: У перший день без тютюну в кафе прибирають попільнички, а в МВС радять влаштовувати кальян-клуби

"Зареєструємо комітети і регламентний комітет закрутить [курилки] на шурупи", - завірив екс-голова регламентного комітету ВР Володимир Макеєнко.

Тим часом, з комітетами депутати ніяк не розберуться. а все - через комуністів, які голосують із владою, а керувати хочуть в комітетах, на які претендує опозиція. До бійок сьогодні в залі не дійшло, але питання комітетів перенесли.

Нагадаємо, 16 грудня набув чинності закон, який посилює правила куріння у громадських місцях.

Закон забороняє куріння сигарет в урядових будівлях, ресторанах, барах, кафе, готелях, спортивних аренах. Крім цього кальяни і електронні сигарети також підпадають під заборону.

Українців, які будуть порушувати його, чекає штраф до 10 тисяч гривень.

ВідеоДепутати дружно ігнорують заборону курити у громадських місцях

Залиште свій коментар

Вибір редакції