Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді Федерацій розкритикували нахабну поведінку представника РФ в ООН

Матвієнко погодилась, що виступ Сафронкова був схожий на "слова прапорщика".

Спікер російської Ради Федерації Валентина Матвієнко розкритикувала заступника постійного представника Росії при ООН Володимира Сафронкова за його виступ в Раді Безпеки ООН 12 квітня.

Про це вона заявила на засіданні Науково-експертної ради, передає ТАСС.

"Я сказала Лаврову свою точку зору, Лавров поділяє її. Всі сигнали надіслано. Моя точка зору абсолютно така ж, як ваша", - сказала вона, звертаючись до завкафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету МГУ Сурена Авакьяна.

Авакьян підкреслив, що російський посадовець висловлювався як прапорщик.

"Трохи невдало наш представник у Раді Безпеки (ООН) сказав якісь слова, з моєї точки зору, схожі на слова прапорщика, звернені до солдата. Нехай реагує ваш комітет, якось скаже, ну можна так поводитися?" - сказав він Матвієнко.

Нагадаємо, у Кремлі вважають, що виступ заступника постійного представника Росії при ООН Володимира Сафронкова на засіданні Ради безпеки мав "припустиму тональність". За його словами, теми дискусій в Радбезі стосуються майбутнього міжнародних відносин, і тут не можна бути "м'якотілим". 

Сафронков зірвався під час засідання Ради Безпеки ООН, на якій розглядалася нова резолюція щодо Сирії. Під час дебатів представник Великобританії в ООН Меттью Райкрофт сказав, що Росія зловживає правом вето, підтримуючи режим президента Сирії Башара Асада та застосування його армією хімічної зброї. 

На це Сафронков заявив, що Британія злякалася того, що Росія і США можуть почати співпрацювати. У процесі монологу російський посол перейшов на "ти".

"Ви злякалися, сон втратили, що ми будемо співпрацювати зі Сполученими Штатами. Ви цього боїтеся. Все робите для того, щоб ця взаємодія була підірвана... Подивися на мене, очі не відводь, що ти очі відводиш?" — сказав Сафронков, звертаючись до Райкрофта. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції