У Раді планують розробити етичний кодекс депутата. Щоб простіше було виганяти з фракцій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ також передбачатиме взагалі позбавлення мандата.

Під час засідання фракції "Слуги народу" вирішили розробити етичний кодекс народного депутата. Там пропишуть умови виключення зі складу фракції і позбавлення мандата.

Про це повідомила парламентарка Ірина Верещук, яка склала з себе повноваження представниці Кабміну у Верховній Раді.

"Ми домовилися на фракції розробити етичний кодекс, щоб ми розуміли, що порушення його положень призведе до втрати мандата або до виходу з фракції", - сказала Верещук, яку цитує "Інтерфакс-Україна".

Верещук вважає, що без чітко прописаних правил, виключення будь-кого з депутатів зі складу фракції шкодить її іміджу та підриває довіру виборців.

Нагадаємо, 15 листопада із фракції "Слуги народу" виключили нардепів Ганну Скороход та Антона Полякова.

"Їх виключили за порушення домовленостей щодо спільної позиції стосовно тих питань, за якими фракція виробила спільну позицію", - заявив заступник голови фракції і голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Відео Погрози "розмазати" та доплати у конвертах: Анна Скороход видала нову порцію компромату

Антона Полякова - за те, що він голосує всупереч позиції фракції. Анну Скороход - за те, що вона спочатку відзначилася слізним виступом під час обговорення правок до закону про "Нафтогаз", а вчора звинуватила владу в тиску на неї. Мовляв, через її позицію, яка йде врозріз із голосуваннями фракції, затримали її чоловіка - бізнесмена з Росії Олексія Алякіна.  

Погрози "розмазати" та доплати у конвертах: Анна Скороход видала нову порцію компромату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції