У Раді почали відкликати голоси за скандальний закон про електронне декларування

Поправки до закону вносили усно. 

Сьогодні, 16 лютого, низка депутатів Верховної Ради відкликали свої голоси за ухвалення змін до закону "Про запобігання корупції" щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій держслужбовців.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила депутат Світлана Заліщук.

Вона наголосила, що правки до важливого документи вносили усно і викликає сумніви, що Євросоюз підтримає такий варіант законопроекту в разі візової лібералізації.

"Детальніший аналіз показав, що закон повністю вихолостили. Говорила з міністром юстиції (Павлом Петренком – Ред.). Він сумнівається, чи прийме ЄС таку редакцію в рамках візової лібералізації", - додала Заліщук.

 

Ми з Mustafa Nayyem відкликали свої голоси за закон про електронні декларації. Правки були внесені зголосу. Детіальніш...

Опубликовано Svitlana Zalishchuk 16 февраля 2016 г.

За її словами, голоси відкликала вона та її колега Мустафа Найєм.

Раніше нардепи Єгор Соболєв та Сергій Лещенко розкритикували ухвалення змін до закону "Про запобігання корупції" щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій держслужбовців. 

За словами Соболєва, відповідно до документу, ті, хто "збреше в деклараціях", не будуть відповідати перед законом щонайменше ще два роки.

Лещенко також наголосив, що відповідно до документу, державні чиновники та політики "отримали право брехати в деклараціях".Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: