Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді подумують збільшити кількість членів ЦВК

Така пропозиція лунає від різних нардепів.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій розповів про можливість збільшення кількості членів Центральної виборчої комісії.

Про це повідомляє УНІАН.

Спікер ВР наголосив, що необхідно якнайшвидше вирішити питання оновлення складу ЦВК. За його словами, відбуваються серйозні дискусії щодо цього питання і він збирає пропозиції від різних фракцій з цього приводу.

Так, одна з пропозицій - змінити кількісний склад ЦВК і таким чином розглядати в залі усі пропозиції, які подані фракціями і президентом "без дилеми 14 і 13" (13 вакантних посад у ЦВК і 14 кандидатів – Ред.)

Парубій сказав, що така пропозиція лунає від різних народних депутатів. Також він зазначив, що є й інші пропозиції – зокрема перевнесення подання. Її недолік у тому, що заново буде запущена процедура спецперевірки нових кандидатів, якщо вони будуть запропоновані, що "відтягує розгляд на досить значний час".

Раніше стало відомо, що Верховна Рада не планує розглядати оновлення ЦВК до канікул. У порядку денному роботи парламенту на останній тиждень сесії відсутній відповідний законопроект.

Нагадаємо, 5 липня Рада не змогла оновити склад Центральної виборчої комісії, поданий президентом Петром Порошенком. Через це фракція БПП оголосила бойкот та заявила, що не голосуватиме за жоден законопроект, доки не буде оновлено Центрвиборчком. У відповідь на це український парламент вперше ухвалив закон без участі найбільшої фракції Порошенка.

У разі якщо БПП або "Народний фронт" раптом ухвалять рішення вийти з коаліції, то це загрожує розпуском парламенту та достроковими виборами. Однак чинна сесія Верховної Ради закінчується через тиждень, після того депутати підуть на двомісячні канікули.

ВідеоЧвари та заблокована Верховна Рада. У БПП відмовилися голосувати за новий склад ЦВК

Чвари в коаліції та заблокована Верховна Рада. Президентська фракція оголосила страйк - у БПП відмовились голосувати, доки решта депутатів не погодиться призначити новий склад Центральної виборчої комісії. Без найбільшої фракції робота призупинилась. Чому ЦВК розсварила коаліцію і чи може це стати початком політичної кризи?

Чвари та заблокована Верховна Рада. У БПП відмовилися голосувати за новий склад ЦВК

Залиште свій коментар

Вибір редакції