У Раді погодили заміну голови комітету Яременка після секс-скандалу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці очолить Ясько.

Комітет Верховної Ради України з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту погодив відкликання Богдана Яременка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці і призначення на посаду нардепки зі "Слуги народу" Єлизавету Ясько.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні комітету, пише УНІАН.

Як зазначається, Яременко написав заяву про звільнення з посади голови комітету.

Також до Регламентного комітету надійшов лист про висунення фракцією "Слуга народу" на цю посаду Ясько.

Водночас Яременко залишатиметься членом парламентського комітету з питань зовнішньої політики.

Нагадаємо, Богдана Яременка викрили на листуванні з повією, з якою він домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Нардеп потім заявив, що скандал організував він сам.

Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.

Після скандалу голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запевнив, що питання про покарання нардепа розглянуть на засіданні фракції і назвав можливі шляхи вирішення ситуації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції