Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді пропонують відхилити законопроект про розрив дипломатичних відносин з Росією

Група депутатів, зокрема, позафракційний Володимир Парасюк, намагалася зірвати засідання комітету.

Комітет Верховної Ради із закордонних справ повторно розглянув проект постанови №4221, який пропонує припинити дипломатичні відносини з Росією, і рекомендує парламенту відхилити його.

Надійшла заява від чотирьох членів комітету із проханням повернутися до розгляду проекту постанови. 30 березня комітет уже розглядав це питання і вирішив рекомендувати Раді припинити дипломатичні відносини з Росією. Після того, як більшістю голосів у вівторок комітет повернувся до розгляду цього питання, депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Іванна Климпуш-Цинцадзе винесла на розгляд пропозицію відхилити проект постанови №4221.

Після цього група депутатів, зокрема позафракційний Володимир Парасюк, намагалася зірвати засідання комітету. Гопко внесла пропозицію відхилити проект постанови на голосування, і всі присутні шість членів комітету під галас інших незадоволених депутатів одноголосно проголосували "за".

Нагадаємо, що замість розірвання дипломатичних відносин із Росією необхідно зосередитися на виконанні Мінських домовленостей.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час візиту до США.

Нагадаємо, що раніше комітет у закордонних справах Верховної Ради ухвалив рішення про припинення дипломатичних відносин із Росією.

Авторами постанови виступили народні депутати Борис Тарасюк, Володимир Парасюк, Оксана Корчинська, Юрій Шухевич і Олег Петренко. Згідно з документом, причинами розірвання дипломатичних відносин із РФ є порушення прав громадян України, захоплення та утримання в Росії заручників, а також порушення принципів міжнародного імунітету, в тому числі стосовно народного депутата України, депутата Парламентської асамблеї Ради Європи Надії Савченко.

Зазначимо, якщо постанову приймуть, Україну в РФ представлятиме інша країна

Залиште свій коментар

Вибір редакції