Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді розробили законопроєкт про всеукраїнський референдум

Ще залишається низка питань, які треба вирішити.

Робоча група у Раді підготувала законопроєкт "Про всеукраїнський референдум" - він ще буде доопрацьовуватись, втім, низку його положень вже погодили.

Про це повідомив заступник голови ВР Руслан Стефанчук у фейсбуці.

Так, учасники групи дійшли згоди щодо предмету референдуму та участі всеукраїнських громадських організацій у його проведенні, а також термінологічного приведення норми законопроєкту у відповідність до Виборчого кодексу України.

Стефанчук наголосив, що є ще низка питань, які треба вирішити. Насамперед процедурних, які неможливо вирішити без активного обговорення цих проблем представниками Центральної виборчої комісії, комітету ВР з питань цифрової трансформації та Міністерства цифрової трансформації.

Сьогодні під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України відбулося чергове засідання робочої групи із...

Опубліковано Ruslan Stefanchuk - public page Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Як заявив спікер парламенту Дмитро Разумков, до Верховної Ради на розгляд народних депутатів найближчим часом внесуть пакет законопроєктів, які стосуватимуться народовладдя або референдумів.

Відео У парламенті назвали умови для референдуму про продаж землі іноземцям

Відбудеться він лиш тоді, коли українці "побачать ринок землі на практиці і зможуть зробити власні висновки", повідомили в комітеті з питань економічного розвитку. Тобто референдум відбудеться за 2 чи 3 роки після того, як реформа запрацює. Поки законопроект про відкриття ринку землі ухвалили у першому читанні.  

У парламенті назвали умови для референдуму про продаж землі іноземцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції