Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді створять новий законопроект про позасудову конфіскацію

Новостворена робоча група розробить та внесе на розгляд Верховної Ради України новий законопроект впродовж місяця.

У парламенті буде розроблений новий варіант законопроекту про спеціальну конфіскацію активів без вироку суду (нині законопроект №4057), який комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 13 квітня рекомендував зняти з розгляду.

Про це йдеться у коментарі комітету з питань національної безпеки і оборони, оприлюдненому на його офіційній сторінці, - пише "Європейська правда".

Для розробки нового законопроекту комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності було ухвалене рішення про створення робочої групи для розробки законопроекту, "який би вирішував усі дискусійні питання конфіскації та враховуватиме зауваження і пропозиції міжнародних інституцій".

У комітеті повідомили, що до складу робочої групи планується залучити розробників законопроекту №4057, "депутатів-правників з різних фракцій парламенту, а також громадських активістів та міжнародних експертів".

Планується, що новостворена робоча група розробить та внесе на розгляд Верховної Ради України новий законопроект впродовж місяця.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет Верховної Ради з правоохоронної діяльності сьогодні ухвалив рішення рекомендувати зняти з розгляду законопроект №4057 про спеціальну конфіскацію активів без вироку суду.

Як повідомлялося, Рада Європи оприлюднила коментар, згідно із яким законопроект №4057 про позасудову конфіскацію у разі його прийняття Верховною радою в його теперішньому вигляді суперечив би багатьом вимогам Європейської конвенції з прав людини та протоколів до неї.

Нагадаємо, 15 березня, народні обранці під час засідання Верховної Ради відмовилася включити в порядок денний законопроекти, якими пропонувалося урегулювати механізм повернення в держбюджет коштів попередньої влади.

Утім 16 березня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав Верховну Раду України розглянути даний законопроект. Прем'єр звинуватив депутатів у покриванні злочинів колишнього режиму.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції