Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді вже почали збирати підписи за призначення Луценка генпрокурором - ЗМІ

На сьогодні вдалося зібрати 72 підписи.  

Народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Руслан Сольвар ініціював збір підписів за призначення Юрія Луценка на посаду генерального прокурора.

Про це повідомляє газета "Дзеркало тижня".

Згідно з даними видання, на сьогоднішній день вдалося зібрати 72 підписи.

підписи за леценка-прокурора
Дзеркало тижня

Також газета, посилаючись на джерела в Адміністрації президента, зазначає, що зараз розглядаються дві основні кандидатури на посаду генпрокурора – заступник Віктора Шокіна Юрій Столярчук та Юрій Луценко.

Водночас співрозмовники видання зазначають, що стосовно кандидатури Луценка є два проблемних моменти. По-перше, для такої посади необхідна юридична освіта та відповідний прокурорський стаж, яких у Луценка немає. По-друге, Луценко важливий як комунікатор всередині президентської фракції, без якого проблемна фракція БПП опиниться під загрозою розвалу.

"Крім того, - заявляють на Банковій, - до настання визначеності у питанні вирішення коаліційно-урядової кризи, говорити про затвердження в залі нового генерального прокурора нереально. Швидше за все, він стане частиною обговорюваного пакету".

Раніше  депутат від БПП Мустафа Найєм заявляв, що у фракції обговорюють можливість призначення її лідера Юрія Луценка на посаду генерального прокурора.

Нагадаємо, генпрокурор Віктор Шокін після прохання президента Порошенка піти у відставку, пішов у відпустку. Зрештою, він таки написав заяву на звільнення. 

16 березня Парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту ухвалити проект постанови про надання згоди на звільнення президентом України Петром Порошенком Віктора Шокіна з посади генерального прокурора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції