Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді з'явилась нова депутатська група "Довіра"

Туди увійшли 17 народних депутатів.

У Верховній Раді створили нову депутатську групу "Довіра". Про це оголосив спікер парламенту Дмитро Разумков в сесійній залі Ради, передає видання УНІАН.

"Повідомляю про сформування та реєстрацію у Верховній Раді України 9-го скликання депутатської групи "Довіра", до складу якої увійшли 17 народних депутатів", - заявив він.

За словами Разумкова, головою групи обрано Олега Кулініча (позафракційний), його заступником - Валерія Лунченка (позафракційний).

Нагадаємо, раніше виключена з фракції "Слуга народу" Анна Скороход заявила, що у Верховній Раді України може з’явитися нова депутатська група з колишніх парламентарів фракції "Слуга народу".

Відео Верховна Рада проголосувала за оновлення ДБР

"За" голосували фракція "Слуга народу" та "Голос". Окремим пунктом у законі прописали змінити керівництво ДБР на чолі із Романом Трубою. Водночас Зеленський повідомив: "праву руку" очільника ДБР саме сьогодні затримали на хабарі у 150 тисяч доларів. Ще одна норма закону - слідчих із Генпрокуратури, які розслідували справи Майдану, переведуть до ДБР на особливих умовах.  

Верховна Рада проголосувала за оновлення ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції