У Раді заблокують відновлення співпраці "Антонова" з росіянами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Народному фронті" заявляють про необхідність створення спеціальної комісії, щоб з’ясувати, чи були факти порушення санкцій проти агресора.

"Народний фронт" обурений повідомленнями про те, що українське державне підприємство "Антонов" може відновити сервісне обслуговування літаків Ан-124 російської авіакомпанії "Волга-Днепр".

Про це повідомляє прес-служба партії.

"Вся подібна співпраця повинна була бути зупинена іще 2015 року за рішенням Уряду Арсенія Яценюка, - і так має бути до нашої перемоги в україно-російській війні.  Подібна співпраця з російськими підприємствами є аморальною, і однозначно заборонена діючим законодавством України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обслуговування "Волга-Днепр" сприяло б підтримці її монопольного становища на цивільному міжнародному ринку, отже - підтримці економіки агресора.

"Жодні гіпотетичні вигоди від цього для ДП "Антонов" незіставні зі шкодою для України. Ми звертаємося до Служби безпеки України та Кабінету Міністрів щодо негайної перевірки інформації, яка з’явилася в ЗМІ", - додали у «Народному фронті».

ВідеоПрикордонники затримали чоловіка, який хотів вивезти до Росії креслення літаків заводу "Антонова"

Також у повідомленні йдеться про те, що необхідно створити спеціальну комісію і з’ясувати, чи були факти порушення санкцій проти агресора, встановлених рішеннями РНБО, а також, чи мало місце порушення встановленого законом порядку експорту послуг подвійного призначення. Відповідні керівники мають відзвітувати про результати такої перевірки у Верховній Раді.

Нагадаємо, видання "КоммерсантЪ" з посиланням на джерела в російській авіагалузі повідомило, що держпідприємство "Антонов" і російська вантажна авіакомпанія "Волга-Дніпро" ведуть закриті переговори щодо подовження льотної придатності літаків Ан-124–100 "Руслан".

Залиште свій коментар

Вибір редакції