Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наприкінці робочого дня в п'ятницю в сесійній залі залишилося близько 20 парламентаріїв.

Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд сьогодні, 23 грудня, закрила пленарне засідання парламенту 2016 року, на наступне засідання народні депутати зберуться 17 січня 2017 року.

Наприкінці робочого дня в п'ятницю в сесійній залі залишилося близько 20 парламентаріїв, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з календарним планом сесії, наступний тиждень з 26 по 30 грудня 2016 року народні депутати проводять зустрічі в округах з виборцями, а дві перші тижні січня - в комітетах і фракціях. Наступний пленарний тиждень відбудеться з 17 по 20 січня 2017 року.

Перед закриття у сесійні залі відбулася чергова бійка між парламентарями - цього разу  між народним депутатом від "Блоку Петра Порошенка" Павлом Кишкарем та позафракційним Михайлом Головком, повідомляє УНІАН.

Головко виступав з трибуни щодо ситуації в компанії "Укргазвидобування", в цей час Кишкар почав зі свого робочого місця щось вигукувати. Головко попросив не перебивати. Після завершення виступу Головко підійшов до Кишкаря, щоб висловити обурення реакцією на виступ.Кишкар сказав, що Головко "бреше". Останній пішов, та наостанок сказав кілька слів на адресу Кишкаря. Після цього Кишкар рушив за опонентом, між ними почалася сутичка, але інші депутати встигли їх розборонити.

Раніше повідомлялося, що народна депутатка від "Батьківщини" Олександра Кужель облила водою депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука під час телевізійного ефіру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції