У Раді зареєстрували альтернативний законопроєкт про гральний бізнес від "слуги народу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки що текст проєкту закону відсутній.

У Верховній Раді зареєстровано альтернативний законопроєкт "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор", ініціаторкою якого є депутатка від фракції "Слуга народу" Дар’я Володіна.

Про це свідчать дані на сайті парламенту.

"02.01.2020 одержано Верховною Радою, передано на розгляд керівництву", - йдеться у картці законопроєкту №2285-10.

Наразі текст законопроєкту відсутній.

Нагадаємо, 19 грудня Рада провалила голосування за проєкт закону про гральний бізнес. Документ відправили на доопрацювання.

Наступного дня Кабінет міністрів України виключив можливіть розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Гончарук дав доручення Нацполіції сьогодні почати перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. А ДФС - організувати перевірки ліцензій всіх так званих "державних лотерей". МВС відзвітувало, що протягом ночі закрили майже 5 300 закладів.

Відео Чому закривають гральні заклади, та яких успіхів досягла влада

В Україні зараз триває масове закриття гральних закладів. І влада звітує про свої успіхи, але визнає, що місць з гральними автоматами залишається ще багато, і закликає всіх допомагати шукати "одноруких бандитів". Про хід цієї операції та чому взагалі вирішили так раптово позакривати ці заклади – розкаже наш журналіст Антон Пшеничний.  

Чому закривають гральні заклади, та яких успіхів досягла влада

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції