У Раді зареєстрували черговий проект постанови про інавгурацію Зеленського

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Раді зареєстрували черговий проект постанови про інавгурацію Зеленського

ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Її пропонує депутат від БПП.

Народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Володимир Куренной зареєстрував ще один проект постанови про призначення інавгурації Володимира Зеленського на 17 травня.

Відповідна постанова зареєстрована 14 травня.

Тепер її має розглянути регламентний комітет Ради. Він проведе засідання 14 травня о 12:00, на якому розгляне всі проекти постанов про дати інавгурації і обере ті, які згодом винесуть на голосування.

Нагадаємо, станом на 14 травня у Верховній Раді було зареєстровано шість постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський".

Дату інавгурації президента Верховна рада призначить цього тижня

Дату інавгурації президента Верховна рада призначить цього тижня
Наступна публікація