У Радикальній партії мають докази ще одного громадянства Артеменка, крім українського

Дата публікації
Перегляди
1673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Радикальній партії мають докази ще одного громадянства Артеменка, крім українського

Фото: Reuters

Радикальна партія готує законопроект, який стосується позбавлення депутатів з подвійним громадянством права бути народними обранцями.

Народний депутат Андрій Артеменко має подвійне громадянство - України та Канади.

Про це заявив народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук, передає Еспресо.TV.

"Я вже маю на руках офіційні документи щодо подвійного громадянства Артеменка. Я не знаю, скільки у нього там ще громадянств, але щодо громадянства Канади я маю зараз документальні юридичні докази", - наголосив він.

Мосійчук також зазначив, що наразі Артеменко та його помічники реєструють новий законопроект, який є альтернативним до проекту Радикальної партії. Таким чином законопроект фракції стосується позбавлення депутатів з подвійним громадянством права бути народними обранцями, у той час, як команда Артеменка готує проект, який йде всупереч цьому.

Раніше відома газета The New York Times повідомила, що за тиждень до того як Майкл Флінн пішов з посади радника президента США з національної безпеки, в його офіс був доставлений пакет з пропозиціями про те, як глава Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії. В цьому "мирному плані" пропонується здати Крим в оренду Росії. За інформацією видання, у складанні документа брав участь депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко, член фракції Радикальної партії. У плані, зокрема, містяться вимоги про виведення всіх російських військ зі сходу України. Українським виборцям також запропоновано на референдумі вирішити, чи слід здати Росії Крим в оренду строком на 50 або 100 років. Посол України в США Валерій Чалий заявив, що український нардеп Андрій Артеменко не уповноважений представляти якісь альтернативні мирні плани від імені України.

Радикальна партія виключила Артеменка зі своїх лав та закликала здати мандат. Сам нардеп запевняє, що представники США самі до нього звернулися. Прокуратура Автономної республіки Крим склала підозру на народного депутата Андрія Артеменка з ст. 111 ч.1 Кримінального кодексу України – державна зрада.

Варіант "порятунку": реакція політиків та Кремля на скандальний план Артеменка

Варіант "порятунку": реакція політиків та Кремля на скандальний план Артеменка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація