Кремль визнав небезпеку нових санкцій США для російської енергетики

У Кремлі вважають, що наслідки від нових обмежень можуть вплинути і на світову економіку.

Нові санкції Сполучених Штатів Америки проти РФ можуть призвести до негативних наслідків для російського паливно-енегетичного комплексу. Однак у Кремлі запевняють, що в такому разі буде вжито відповідні компенсаційні механізми для мінімізації можливих збитків. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє УНІАН.

За словами Пєскова, такі обмеження можуть завдати шкоди не лише двостороннім відносинам, але й глобальній економіці.

"Безумовно, такого роду рестрикції - вони завдадуть додаткової шкоди, причому не тільки двостороннім відносинам, а й, я думаю, навіть у плані глобальної економіки і глобального енергоринку. Безумовно, можливі певні негативні наслідки і для нашої країни", - повідомив прес-секретар президента РФ.

"Тому немає ніякого сумніву, що сама система, сам сектор цієї економіки - він знайде відповідні компенсаційні заходи для того, щоб мінімізувати будь-який можливий збиток від таких дій, якщо це буде реалізовано", - сказав Пєсков.

"У першу чергу, хочеться сподіватися все ж таки на те, що вдасться розсудливо і більш тверезо нашим колегам у Вашингтоні поглянути на ситуацію", - додав він.

Нагадаємо, раніше американські сенатори внесли до розгляду законопроект про посилення санкцій проти Росії через здійснення кібератак під час президентських виборів у США.

Нові обмеження стосуватимуться енергетичного комплесу та тих, хто залучений до придбання суверенного боргу Росії. Крім того, санкції передбачають поширення на осіб, які інвестують у видобуток корисних копалин, трубопроводи та цивільні ядерні проекти РФ. Відповідний законопроект має бути ухвалений обома палатами Конгресу і підписаний президентом.

ВідеоАмериканський сенат розгляне запровадження нових жорстких санкцій проти Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: