Кремль визнав небезпеку нових санкцій США для російської енергетики

У Кремлі вважають, що наслідки від нових обмежень можуть вплинути і на світову економіку.

Нові санкції Сполучених Штатів Америки проти РФ можуть призвести до негативних наслідків для російського паливно-енегетичного комплексу. Однак у Кремлі запевняють, що в такому разі буде вжито відповідні компенсаційні механізми для мінімізації можливих збитків. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє УНІАН.

За словами Пєскова, такі обмеження можуть завдати шкоди не лише двостороннім відносинам, але й глобальній економіці.

"Безумовно, такого роду рестрикції - вони завдадуть додаткової шкоди, причому не тільки двостороннім відносинам, а й, я думаю, навіть у плані глобальної економіки і глобального енергоринку. Безумовно, можливі певні негативні наслідки і для нашої країни", - повідомив прес-секретар президента РФ.

"Тому немає ніякого сумніву, що сама система, сам сектор цієї економіки - він знайде відповідні компенсаційні заходи для того, щоб мінімізувати будь-який можливий збиток від таких дій, якщо це буде реалізовано", - сказав Пєсков.

"У першу чергу, хочеться сподіватися все ж таки на те, що вдасться розсудливо і більш тверезо нашим колегам у Вашингтоні поглянути на ситуацію", - додав він.

Нагадаємо, раніше американські сенатори внесли до розгляду законопроект про посилення санкцій проти Росії через здійснення кібератак під час президентських виборів у США.

Нові обмеження стосуватимуться енергетичного комплесу та тих, хто залучений до придбання суверенного боргу Росії. Крім того, санкції передбачають поширення на осіб, які інвестують у видобуток корисних копалин, трубопроводи та цивільні ядерні проекти РФ. Відповідний законопроект має бути ухвалений обома палатами Конгресу і підписаний президентом.

Американський сенат розгляне запровадження нових жорстких санкцій проти Росії

Відповідний законопроект подала група сенаторів. Серед авторів документу - зокрема республіканець Джон Маккейн та демократ Роберт Менендес. До нових заходів тиску пропонують удатися через кіберзлочини збоку Москви під час президентської кампанії. Законопроект передбачає запровадження персональних санкцій проти осіб, причетних до хакерських атак.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: