У РФ за день до суду заявили про неможливість організації засідання за участю Януковича

Хоча раніше повідомлялося, що суд готовий до організації відеозв'язку з Києвом.

У Ростовському обласному суді за день до слухань заявили, що до них не надходило звернення Оболонського районного суду Києва для організації відеозв'язку з позбавленим звання президента України Віктором Януковичем.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

В суді повідомляли, що через це завтрашнє судове засідання у справі Януковича організоване не буде.

Хоча раніше в Ростовському суді відповіли на запит адвокатів, що суд готовий до організації відеозв'язку з Києвом для забезпечення участі Януковича в засіданні 18 травня.

Нагадаємо, 4 травня відбулося перше судове засідання у справі за обвинуваченням Віктора Януковича у державній зраді. Захист просив суд відкласти підготовче засідання до рішення Апеляційного суду про зміну підсудності справи, однак клопотання було відхилено. Суд також дозволив організувати відеоконференцію для участі Януковича у наступному засіданні. Захист позбавленого звання президента України Віктора Януковича заявив, що його допит за допомогою відеоконференції повинн бути організований за процедурою міжнародної правової допомоги. Такий варіант "зробить неможливим нівелювання звинуваченням свідчень Віктора Януковича".

Фотогалерея Переповнений суд у Києві і спокійний Янукович: як допитували колишнього президента України (14 фото)

ВідеоСудовий процес на роки: чи врятує Януковича від в'язниці "путінське крило"

Залиште свій коментар