Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ запевняють, що не будують планів нападу на Польщу

У НАТО заявили, що не хочуть "холодної війни" з Росією.

Росія не будує планів нападу на Польщу. Про це заявив постійний представник Росії при НАТО Олександр Грушко, - пише ТАСС.

"Нещодавно генсек [НАТО - ред] відвідав Польщу, і в ході цих візитів з польської сторони робилися заяви, що тепер Росія знає, що атака на Польщу — це атака на НАТО, що є повним абсурдом, тому що вони обговорюють неіснуючу проблему. Немає планів ніякої атаки на Польщу", — заявив Грушко.

У травні генеральний секретар Альянсу Йенс Столтенберг заявив, що НАТО розширює свою присутність в Чорному морі у відповідь на анексію Криму Росією.

Нагадаємо, британські солдати вперше будуть базуватися в трьох країнах Балтії в рамках нової стратегії НАТО для стримування потенційної агресії з боку Росії. На саміті НАТО, який пройде 8-9 липня у Варшаві, Британія запропонує розгорнути 1000 військовослужбовців з танками і артилерією.

Однак, у НАТО заявили, що не хочуть "холодної війни" з Росією. Крім того, НАТО зацікавлений в пошуку "каналів комунікації і політичному діалозі". На тлі цього Альянс воліє провести наступну зустріч на рівні послів з Росією до липня 2016 року, тобто до проведення наступного саміту НАТО, який має відбутися 8-9 липня у Варшаві. Саме на цьому саміті планують прийняти рішення про розміщення чотирьох батальйонів з інших країн-членів НАТО на території Польщі і трьох країн Балтії. Раніше ці плани викликали критику з боку Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції