У РФ заявили, що ФБР у Нью-Йорку годину допитувало депутатку Держдуми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російське МЗС надіслало ноту протесту.

Посол Росії у США Анатолій Антонов заявив, що ФБР годину допитували в аеропорту Нью-Йорка журналістку, депутатку Держдуми Інгу Юмашеву, яка прибула на форум "Діалог Форт-Росс", що пройде 6 жовтня.

Про це повідомили посольство РФ у США у Facebook.

За словами посла, депутата затримали в аеропорту і відвели в окреме приміщення, де на неї чекав співробітник ФБР. За його словами, Юмашевій ставили "абсолютне незрозумілі, неясні й неприйнятні питання". Окрім цього Антонов переконує, що її запропонували зустрітися зі співробітником ФБР в "інший, неформальній обстановці, і продовжити це спілкування".

"Ми вважаємо такі дії неприйнятними, обурливими. Розраховуємо, що нам пояснять, що означають такого роду зондажні підходи до депутата Державної думи", - сказав він.

Російське посольство у зв'язку з допитом Юмашевої направило ноту протесту до Держдепартаменту.

"Я уявити собі не можу, якби наші відповідні служби затримали когось, скажімо, будь-кого з Сенату або нижньої палати Конгресу. Скажімо, тих сенаторів, які кричали, що не отримали візу, або тих, хто, отримавши візи, приїхали до Російської Федерації. Відвели б їх в окрему кімнату, стали б допитувати і потім би відповідний представник запропонував попити кави десь в одному з найближчих ресторанів Шереметьєво", - продовжив російський дипломат.

Нагадаємо, раніше члени російської делегації зокрема глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов, які повинні були взяти участь в роботі щорічної сесії Генеральної Асамблеї ООН, не отримали візи.

Відео Журналіста, який облаяв Путіна, треба ув’язнити – заклики у Держдумі РФ

Керівництво грузинського телеканалу "Руставі-2" відсторонило від роботи ведучого Георгія Габунію, який облаяв російського президента. В ефір той не виходитиме два місяці, потім зможе повернутися до роботи. Все, що сказав ведучий, запевнили на каналі, в межах закону і конституції.  

Журналіста, який облаяв Путіна, треба ув’язнити – заклики у Держдумі РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції