Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У роковини вбивства Нємцова в Києві відбувся трибунал над опудалом Путіна

На вшанування пам'яті політика приїхав єдиний порядний депутат Держдуми РФ.

Убивця Бориса Нємцова працює в Кремлі, але його прізвище достеменно невідоме. Про це заявив Ілля Пономарьов – депутат Держдуми Росії, який був єдиним, хто не підтримав анексію Криму.

Наразі він перебуває у Києві, де вшанував пам'ять вбитого опозиціонера Нємцова. На Майдані Незалежності сьогодні, 27 лютого, зібрались українці й росіяни.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, люди виклали зі свічок ім'я "Борис". Вони принесли квіти до його портрета. Також під посольством Росії в Києві провели символічний трибунал над опудалом Путіна. Його називали злочинцем і закликали росіян чинити опір політиці Кремля, як це робив Борис Нємцов.

"Борис і у владі був, але тим не менше до його рук нічого не прилипло. Ніколи ніхто не звинувачував його в корупції, ні у зловживаннях. Він завжди робив те, що він думав і робив те, у що він вірив", - пригадує Ілля Пономарьов.

Тим часом у Москві та марш пам'яті Нємцова вийшли 40 тисяч чоловік

Як уже повідомлялося, під час мітингу в центрі Москви лунав Гімн України. Присутні несли також прапори нашої держави та транспаранти з осудом агресії РФ і на підтримку українців.

Відео У Києві вшанували пам'ять російського опозиціонера Нємцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції