"Торкнеться кримчан". У Росії хочуть дозволити приймати на держслужбу екс-громадян України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідний законопроект підтримано парламентом у першому читанні.

"Державна дума" РФ на засіданні у вівторок, 15 січня, ухвалила в першому читанні проект закону, що скасовує правові перешкоди для прийняття на державну цивільну і муніципальну службу колишніх громадян України, які отримали російський паспорт.

Про це пише ТАСС.

Авторами ініціативи виступили кілька російських парламентарів, серед них - Руслан Бальбек, якого було обрано депутатом від анексованого Криму.

Депутати запропонували внести поправки в закон про громадянство РФ, якими обумовлюється, що колишні українці, які вступили до громадянства РФ і отримали посвідчення особи, визнаються в Росії "особами, які не мають громадянства України, на підставі добровільного волевиявлення".

Зазначається, що здебільшого "законопроект торкнеться жителів Криму і Севастополя".

Як наголошується в супровідних документах, законопроект покликаний допомогти новим громадянам Росії, які бажають вступити на держслужбу РФ. Зокрема, зазначається, що російське законодавство не дозволяє приймати на держслужбу і службу в органи внутрішніх справ без документально засвідченого факту виходу з українського громадянства.

"У зв'язку з цим пропонується вирішити проблему шляхом визнання відмови від громадянства України, оформленого в простій письмовій формі без підтвердження з українського боку", - пише видання.

Нагадаємо, у грудні в парламенті Російської Федерації запропонували ухвалити рішення, які допоможуть "захистити священиків, які постраждали за віру в Україні".

ВідеоУ Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні

Відкрита погроза. У Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні. Російські депутати, вважають, що на окупованому Донбасі нібито відбувається наростання загрози з боку України. У Держдумі пригрозили, у разі військового наступу України на Донбасі, Росія відповість адекватно, що неминуче призведе до катастрофічних наслідків. Не оминули увагою росіяни і надання автокефалії Українській православній церкві. 

У Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції