У Росії назвали неправдиву адресу Януковича – військова прокуратура

Дата публікації
У Росії назвали неправдиву адресу Януковича – військова прокуратура

Reuters

Слідство не володіє точною інформацією, де проживає Янукович.

За інформацією прокуратури Російської Федерації, екс-президент України Віктор Янукович проживає у Ростові, але свідки це заперечують.

Про це заявив прокурор головної військової прокуратури Руслан Кравченко, передає "112 Україна".

"Генеральна прокуратура РФ повідомила нам помилкову адресу проживання підозрюваного Віктора Януковича. Після того, як ми направили на всі можливі адреси проживання та місцезнаходження Януковича підозру, а саме за адресою, повідомленою Генпрокуратурою РФ в Ростові-на-Дону, але нам повідомили, що там розташовані складські приміщення, ми направили повторний запит в Генпрокуратуру РФ, щоб нам повідомили, конкретну, точну адресу проживання. У відповідь ми отримали, що і адреса в Ростові-на-Дону є правдивою, але ніяких документів, які б це підтвердили, нам не надали. Крім цього, важлива інформація, після допиту двох свідків у цій кримінальній справі, вони сказали, що Янукович проживає не в Ростові-на-Дону, а під Москвою", - заявив Кравченко.

Також він зазначив, що слідство не володіє точною інформацією, де проживає Янукович, але приймає всі можливі заходи, щоб це встановити.

Нагадаємо, Генпрокуратура РФ заявила про готовність організувати допит екс-президента України Віктора Януковича на території Росії в присутності українських слідчих. 

Раніше Янукович повідомив, що має низку питань до ГПУ щодо відкритої проти нього справи про державну зраду.  Янукович заявляє, що належним чином не отримав підозри у держзраді, а тому просить не вважати себе підозрюваним. Про це йдеться в листі екс-президента до Печерського суду від 18 січня. 

Підозру Януковичу оголосив генпрокурор України Юрій Луценко під час відео-допиту колишнього голови держави. Одночасно Луценко заявив, що передасть документи як адвокатам, які були присутні на судовому засіданні, так і передасть належним чином до Ростова. Зазначимо, що головним доказом обвинувачення став лист Януковича до Путіна з проханням надати військову підтримку.

Кремль заперечив факт отримання листів від Януковича з проханням ввести війська

Кремль заперечив факт отримання листів від Януковича з проханням ввести війська

Наступна публікація