У Лаврова назвали парламентські вибори в Україні "голосуванням надії"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також зазначають, що вибори минули "спокійно".

У Міністерстві закордонних справ Росії назвали дострокові парламентські вибори в Україні "голосуванням надії".

Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

"Показово, що націоналістичні сили не отримали широкої підтримки населення України. Досить скромний результат продемонструвала "Європейська солідарність" П.Порошенка. Угруповання … зі "Свободи" та інших радикальних організацій і зовсім не проходить до парламенту. Все це свідчить про те, що народ України втомився від політики залякування і терору, що проводилася попередньою владою. Можна, мабуть, назвати минуле голосування "голосуванням надії", - вважають в Росії.

Там також зазначили, що вибори минули чесно і без "ексцесів", однак про їхню чесність можна буде судити після висновків міжнародних спостерігачів.

"Продовжуємо уважно стежити за розвитком ситуації в Україні. Розраховуємо, що кредит довіри від українського народу, отриманий новим складом парламенту, буде ним мудро використаний задля миру і на благо населення всієї країни. Оцінювати нову українську владу варто за їхніми практичними справами", - повідомили в МЗС РФ.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Відео Як українці голосували на виборах з огляду на вік та освіту: дані екзитполу ТСН

Виборці пенсійного віку 60+ переважали серед прихильників "Опозиційна платформи - За життя" і "Батьківщини" 58 та 55% - відповідно. Удвічі менше пенсіонерів серед прихильників лідера парламентських перегонів "Слуга народу". Але це не означає, що за цю партію лише молоді виборці. Щодо рівня освіти, то найбільше людей із диплом або незакінченою вищою освітою виявилося у активі "Голосу" - 63% і 60 у "Європейської солідарності".  

Як українці голосували на виборах з огляду на вік та освіту: дані екзитполу ТСН

Залиште свій коментар

Вибір редакції