У Росії назвали умови зняття санкцій із нової очільниці МЗС Канади

Дата публікації
Перегляди
5285
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії назвали умови зняття санкцій із нової очільниці МЗС Канади

Фото: Reuters

Новопризначена міністр із українським корінням Фріленд перебуває під санкціями з 2014 року.

Нова очільниця МЗС Канади Христя Фріленд перебуває у російському санкційному списку

Про це із посиланням на джерело у МЗС Росії пишуть "РИА Новости".

"Вона перебуває під санкціями з 2014 року, це не секрет. Вона була внесена до списку санкцій у відповідь, оскільки Канада ввела обмеження на адресу Росії, включаючи офіційних осіб. Питання виключення її з відповідного списку санкцій - це питання взаємності і дзеркальності ", - запевнили у міністерстві.

За словами представника МЗС, факт перебування Фріленд у російському стоп-аркуші "не завадить російським офіційним особам з нею контактувати на міжнародних майданчиках".

"Ми готові до взаємодії з Канадою в усіх напрямках - до поліпшення відносин, до припинення санкційних війн. Але не ми їх починали. Питання до Оттави", - наголосило джерело.

Нагадаємо, напередодні, 10 січня, канадська політик із українським корінням Христя Фріленд офіційно очолила Міністерство закордонних справ Канади.

Фріленд - донька адвокатів Дональда Фріленда та українки за походженням Галини Хом'як. Політик була журналістом та починала кар'єру в Україні як стрингер Financial Times, The Washington Post і The Economist. Згодом вона зайняла посаду керівничого директора Financial Times у США. У березні 2010 року Фріленд перейшла на посаду редактора в Thomson Reuters, а в квітні 2011-го стала редактором Thomson Reuters Digital.

2013 року вона залишила журналістику, щоб балотуватися на довиборах до парламенту Канади від Ліберальної партії.  У листопаді 2015 року стала міністром міжнародної торгівлі Канади.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5285
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація