Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії почали перевіряти Transparency International після скарги Поклонської

Результатів перевірки наразі немає.

Так звана російська депутатка Наталя Поклонська повідомила, що за її заявою проти організації Transparency International Russia проводиться перевірка.

Про це повідомляють РИА Новости.

Зокрема, Поклонська направила запит генпрокурору РФ Юрію Чайці, директору ФСБ Олександру Бортникову і главі Слідчого комітету РФ Олександру Бастрикіну про проведення перевірки організації Transparency International Russia ще на початку червня.

"Ці матеріали зареєстровані в порядку статей 144, 145 КПК РФ та проводиться дослідча перевірка. Результатів ще немає. Термін перевірки - від 10 днів до місяця", - сказала вона.

"Transparency - це та організація, яка придумала для мене квартиру, яка нібито була або є у мене у власності в Донецьку, про що я з подивом дізналася. І всюди поширили інформацію про те, що я не вказала цю квартиру в декларації, тому зробила корупційне правопорушення. Насправді просто внесли завідомо неправдиві дані та написали в реєстраційні українські документи мій ідентифікаційний код і мою дату народження. У чужі документи. І всюди поширили через мережу Інтернет", - підкреслила Поклонська.

Нагадаємо, організація щодо боротьби з корупцією Transparency International закликала нелегітимну Держдуму РФ зняти мандат із так званої російської депутатки Наталі Поклонської, якщо підтвердяться дані про її незадекларованому квартиру в окупованому бойовиками Донецьку. 

Російське відділення антикорупціонерів повідомляє, що колишня "прокурорка" окупованого Криму користується двома службовими квартирами, однією – депутатською у столиці РФ Москві, та прокурорською у Сімферополі, хоча давно не обіймає цю посаду.

Третю квартиру Поклонської на 29,9 квадратних метра TI виявила в українському державному реєстрі прав на нерухомість. Зареєстрована вона на Дубровську Наталію Володимирівну (Дубровська - дівоче прізвище Поклонської), яка народилася в той самий день, що Поклонська. 

Відео Церква відреагувала на слова Поклонської про бюст Миколи Другого

Залиште свій коментар

Вибір редакції