У Росії покепкували з приводу реакції Порошенка на статтю The New York Times

Президент вважає, що стаття - це елемент гібридної війни проти української держави.

Голова Комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков покепкував з приводу коментаря президента України Петра Порошенка на статтю The New York Times про корупцію в українській владі.

"Вперше Н-Й Таймс сказала правду про Україну - і відразу Порошенко назвав це частиною "гібридної війни". От гібриди! Навіть в Н-Й Таймс пролізли", - написав Пушков в Twitter.

Нагадаємо, під час візиту президента України до США редакція The New York Times гостро розкритикувала владу України за корупцію. У статті йдеться про масштабну корупцію в Генпрокуратурі, а Порошенко звинувачується в тому, що він не протистоїть цьому явищу.

На прес-конференції під час Ядерного саміту у Вашингтоні Порошенко заявив, що ця стаття – "елемент гібридної війни проти України".

Підсумки сьогоднішнього перебування Петра Порошенка в США

Петро Порошенко та Барак Обама таки переговорили тет-а-тет. Барак Обама підтвердив, що нові кредитні гарантії на мільярд доларів Київ отримує після того, як буде створений новий кабінет міністрів, орієнтований на реформи. "Нью-Йорк Таймс" виступила із різкою критикою стану справ в Україні. Сьогодні Порошенко бере участь у засіданні країн-учасниць саміту з ядерної безпеки, де робитиме коротку доповідь. Уже зустрівся з генсеком ООН Пан Гі Муном. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: