Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії українського політв'язня Сущенка відправили до колонії для екс-правоохоронців

Це колонія суворого режиму.

Незаконно засудженого в Росії українського політв’язня, журналіста Романа Сущенка відправили до колонії суворого режиму, в якій відбувають покарання колишні правоохоронці.

Про це в інтерв'ю "Укрінформу" розповів громадський захисник журналіста Марк Фейгін.

"Колонія сувора, порядки суворі, її називають "червона" або "ментівська", як у нас говорять. Це означає, що там сидять колишні співробітники правоохоронних органів", - розповів він.

Фейгін зазначив, що виправна колонія номер 11, в якій перебуває Сущенко, розташована у селищі Утробино на околиці міста Кірово-Чепецьк у Кіровській області. До обласного центру - Кірова - там трохи більше 50 км.

Нагадаємо, Верховний суд Росії 12 вересня підтвердив "законність" вироку політв'язневі, журналісту агентства "Укрінформ" Роману Сущенку, який повинен відсидіти 12 років у російській колонії суворого режиму. Його звинувачують у тому, що під час перебування у Росії 2016 року начебто намагався з'ясувати ймовірність наступу терористів на Донбасі на Маріуполь.

Адвокат Марк Фейгін заявив, що Сущенко готовий в разі потреби просити російського президента Володимира Путіна про помилування.

У листопаді стало відомо, що Сущенка етапували до місця відбування незаконного покарання у Кіровській області Росії.

ВідеоСущенка етапували до колонії суворого режиму в Кіровській області

Після вивезення Сущенка з СІЗО "Лефортово" про нього місяць нічого не було відомо. Московський суд засудив журналіста до 12 років позбавлення волі за нібито шпіонаж і збір даних про збройні сили Росії.

Сущенка етапували до колонії суворого режиму в Кіровській області

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції