У Росії відкрили справу проти співробітників української генпрокуратури

Кримінальну справу пояснили незаконним переслідуванням в Україні командувача ЧФ РФ.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно посадових осіб Генпрокуратури України, які прийняли рішення притягнути до відповідальності командувача Чорноморським флотом віце-адмірала Олександра Вітка.

"У зв'язку з порушенням генеральною прокуратурою України кримінальної справи щодо О. Вітка СКР порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб Генпрокуратури України", - повідомив офіційний представник СКР Володимир Маркін, передає "Интерфакс".

На його думку, "відкриття кримінальної справи відносно Олександра Вітка спрямоване на дестабілізацію ситуації в Криму".

"При цьому командувач ЧФ, будучи громадянином Росії і офіцером російських Збройних сил, діяв і діє в суворій відповідності з російсько-українськими угодами про базування російського флоту в Україні", - зазначив Маркін.

Представник СКР підкреслив, що "інкриміновані Вітку українською Генпрокуратурою діяння не мають жодної підстави, оскільки він діяв у суворій відповідності з нормами російського та міжнародного права, а також нормативними документами Міноборони РФ".

"У зв'язку з цим в рамках кримінальної справи встановлюються конкретні посадові особи Генпрокуратури України, які прийняли незаконне рішення та будуть притягнуті до кримінальної відповідальності у відповідності з російським законодавством і нормами міжнародного права", - сказав Маркін.

Як повідомлялося раніше, ГПУ відкрила кримінальну справу проти командувача Чорноморським флотом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: