У Росії висміяли ультиматум України щодо проведення виборів до Держдуми

Російські дипломати раптом згадали про норми пристойності. 

У МЗС Росії оприлюднили коментар з приводу ультиматуму Києва щодо забезпечення проведення виборів до Держдуми у російських закордонних установах на території України.

Українське МЗС наголошувало, що дозволить проводити вибори до Держдуми РФ у російських консульствах на території України після того, як Кремль відмовиться від проведення виборів на території анексованого Криму.

У російському дипвідомтсві назвали рішення Києва "порушенням норм пристойності і правил цивілізованого міжнародного спілкування". Також у тексті йдеться, що українська влада навмисне робить крок до загострення відносин між країнами.

"Рішення Києва від 10 вересня спрямовано на те, щоб позбавити російських громадян, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України, їх невід'ємного права на вільне волевиявлення. В черговий раз Київ робить навмисний вибір на користь подальшого загострення російсько-українських відносин", - вказано у повідомленні на сайті російського МЗС. 

Поставленій Києвом ультиматум у РФ назвали "сміховинним".

"Що стосується спроб київської влади виставити Росії ультиматуми, пов'язати відкриття виборчих дільниць в Україні з проведенням виборів в російському Криму, то вони сміховинні", - написано у повідомленні.

Як повідомлялося раніше,  18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори до Держдуми в окупованому Криму – Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій.

10 вересня президент України Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливе. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація