У Росії висунули умови для участі США в переговорах щодо Донбасу

Дата публікації
Перегляди
1249
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії висунули умови для участі США в переговорах щодо Донбасу

Фото: BBC

У РФ допускають можливість участі США у переговорному процесі.

Росія не виключає можливості участі США в процесі мирного врегулювання на Донбасі, однак все залежить від підходу Вашингтона. 

Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков в інтерв'ю журналу "Міжнародне життя".

За словами заступника голови МЗС Росії, російсько-американський саміт в Женеві мовляв не вніс ясності в це питання і тому в ньому можуть бути "різні опції", і все залежить від того, хто буде з боку США призначений головним координатором зусиль в цьому напрямку.

"Поки ясності щодо цього немає. Ми зі свого боку нічого не виключаємо. Все залежить від того, чи вийде у американців сформувати більш об'ємний, предметний, тверезий, спокійний і відповідальний підхід до всього того, що відбувається і на Донбасі, і навколо України в цілому", - сказав він.

Водночас Рябков дорікнув Вашингтону у тому, що він не зважає на підходи Москви щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Тому, як висловився російський посадовець, конструктивний внесок США до "Мінського формату" складно уявити.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський підтримує ідею залучення до переговорів у "нормандському форматі" США, Великої Британії і Канади. Також для врегулювання конфлікту на Донбасі, на думку українського президента, формат ведення переговорів з Росією треба змінювати.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація