Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії зрозуміли, що ЄС не пом'якшить позицій щодо Криму

Раніше йшлося про те, що Євросоюз не скасує санкції проти РФ, поки Росія не поверне Крим Україні.

Постпред РФ при ЄС Володимир Чижов зауважив, що ЄС не має наміру пом'якшувати свою позицію щодо анексії Криму.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Известия".

"На жаль, про пом'якшення позиції Євросоюзу по Криму сказати не можна. Офіційна позиція яких-небудь змін не зазнала", - сказав Чижов.

"Те, що її (позицію - ред) не поділяють окремі політики ЄС, включаючи європарламентарів, похвально, але, на жаль, не змінює поки загальної картини", - резюмував він.

Верховна Рада України закликає міжнародне співтовариство засудити заборону Меджлісу на території анексованого Криму та просить докласти необхідних зусиль задля захисту кримських татар від дискримінації та переслідувань з боку Російської Федерації. 

Раніше правозахисна організація Human Rights Watch оприлюднила звіт щодо окупованого Криму. Згідно із ним, з часу початку окупації Криму російськими військами на початку 2014 року, простір свободи слова, свободи об'єднань і ЗМІ у Криму радикально зменшився. Правозахисна організація також зазначила, що під приводом боротьби з екстремізмом або тероризмом влада переслідувала, залякувала, і вживала довільні правові заходи щодо кримських татар, які відкрито виступали проти окупації півострова Росією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції