Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російській Думі радіють зриву євроінтеграції України і вважають "це голосом здорового глузду"

В РФ вітають рішення Кабміну призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію.

У Держдумі РФ вітають рішення українського уряду припинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Про заявив голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Леонід Слуцький, передає "УНІАН".

За словами російського політика, у Думі готові надати Україні експертну допомогу в розрахунках економічних і правових наслідків асоціації. "Ми вітаємо рішення уряду України, так само, як і його вітають і здорові сили в самій Україні. Це рішення направлене на підтримку суверенітету, територіальної цілісності і незалежності Української держави і її економіки", - заявив Слуцький.

"Росія, у будь-якому разі, підтримуватиме партнерські відносини з Україною, зокрема, якщо Києву знадобиться експертна допомога у розрахунках економічних і правових наслідків асоціацією з Євросоюзом, створення зони вільної торгівлі з ЄС. Це розповсюджується і на площину парламентської дипломатії", - додав він.

Слуцький назвав рішення Кабміну "голосом здорового глузду", оскільки, у разі створення асоціації, Україні складно буде відновити обсяг промвиробництва у рамках торговельно-економічних відносин з Росією та іншими державами СНД.

"У будь-якому випадку, рішення про євроінтеграцію - це суверенне право України. Та варто нагадати, що низка, перш за все українських, експертів говорили про згубні наслідки асоціації з ЄС для національної економіки і безпеки України, її самостійності, а також попереджали про непрораховані до кінця наслідки ухвалення угоди про асоціацію з ЄС. Потрібен тайм-аут. І саме тут здоровий глузд переміг", - заявив російський парламентарій.

Нагадаємо, що 16 вересня Слуцький заявив, що асоціація України та ЄС не виключає її участі в євразійському проекті Росії, Білорусі і Казахстану.

Вчора Україна офіційно призупинила підготовку до євроінтеграції. У Європі впевнені, що Україна втратила багато інвестицій після відмови від євроінтеграції.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції