У російській колонії відхилили клопотання матері Сенцова про його помилування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тюремники кажуть, що українець сам має просити про помилування.

Комісія з питань помилування у Ямало-Ненецькому автономному окрузі відмовилася розглядати клопотання від матері українського режисера та політв’язня Олега Сенцова щодо його помилування. Відповідний документ на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував його адвокат Дмитро Дінзе.

У тексті йдеться, що клопотання нібито не може бути розглянутим, бо "не відповідає вимогам, встановленим указом президента РФ", за яким просити про помилування має сам ув’язнений.

"Таким чином засудженому Сенцову Олегу необхідно самому подати клопотання про помилування на ім’я президента РФ", - вказано у документі, який оприлюднив Дінзе.

Информация по помилованию Сенцова Олега

Опубліковано Дмитрієм Динзе Середа, 5 вересня 2018 р.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. Голодування українця триває вже 115 днів. 

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції